Friday , April 3 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT PA RRYMË

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të martën, me 25 shkurt, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 07:30 deri në 17:30 – Krytha (Duraku) dhe Ura e Mrrkotit,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Plazhi i Madh, vendbanimi tek restoranti Primavera, Meterizi dhe rruga Vido Matanoviq,
  • në periudhën prej orës 07:30 deri në 15: Sukubina.

Për shkak të punimeve të planifikuara për vendosjen e sahateve të rinj, në periudhën prej orës 8 deri në 16 pa rrymë elektrike do të jenë:

25.02. – Ura e Mrrkotit,

25 dhe 26.02. – Krytha (Duraku)

26 dhe 27.02. – Furra e bukës në Krythë

26 – 28.02. – Kllezna naltë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top