Sunday , May 31 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT PA RRYMË

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të martën, me 14 maj, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Rashtishë Poshtë dhe Lartë
  • në periudhën prej orë 09 deri në 12: Qendra e Shtojit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top