Friday , July 30 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të martën, me 12 nëntor, në periudhën prej orës 08:30 deri në 16:30, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Gjerana, Plazhi i Madh, hotelet (Otrant dhe Holliday Villages Montenegro), qendra e Shtojit, Shtoji Epërm dhe Ada e Bunës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top