Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të martën, me 10 shtator, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri 14:30, do të jenë: Gjonzat, Sukubina, Kravari, Shtegvasha dhe Dragina.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top