Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të martën, me 19 maj, në periudhën prej orës 07:30 deri në ora 17, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Braticë, Salç, Valdanos, Mavriani, Krytha e Ulqinit, Krruçi, Gjiri i Krruçit, Krytha Durakët, Ura e Mrrkotit, Leskoci, Dabeziqët, Fusha e Mrrkotit, Kalimani i Vogël, Megjureç, furra “Krytha”, pompa në Kllezën, Kllezna Lartë dhe Poshtë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top