Friday , April 3 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E ANËS SË MALIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të martën, me 4 shkurt, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 15: Sukubinë

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 15:30: Gjonzat, Kravari Poshtë, Kravari Lartë, Shtegvasha, Sukubina, Dragina, Amulli, Shtodra, Lisën Bore dhe Fraskanjeli.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top