Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTEN PA RRYMË NJË PJESË E KODRAVE

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të marten, me 3 Prill, pa rrymë në periudhën prej orës 08 deri në 13 do të jetë vendbanimi Kodra (zona pas marketit “Sars”).

Shtohet që numëratorët e ri elektronik të mërkurën dhe të enjten do të vendosen në Kollomzë dhe Kodra.

Gjatë punime në vendosjen e numëratorëve të tinj, objektet ku do të bëhet vendosja do të jenë pa furnizim me energji elektrike prej orës 08 deri në 18. Informatat më të hollësishme për oraret e kryerjes së punime konsumatorët mund ti fitojnë na skuadrat në terren.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top