Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të marten, me 25 shtator, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08 deri në 15 do të jenë Këllezna Naltë dhe Poshtë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top