Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të martën, me 9 tetor, pa energji elektrike do të jenë:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14: Dragina

– në periudhën prej orës 08 deri në 12: Gjerane, një pjesë e vendbanimit kah Suliqët dhe apartamentet Pasha dhe një pjesë e vendbanimit Gjerana 2.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top