Friday , March 22 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info u njoftua se të marten, me 16 tetor, pa energji elektrike do të jenë:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14: Gjerane

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Krytha dhe ndërprerje të përkohshme të një pjese të vendbanimit mbi xhami tek rrethrrotullimi

– në periudhën prej orës 11 deri në 14:45: Mëhalla e Re mbas foshnjores „Solidariteti“.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top