Friday , March 22 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të martën, me 23 tetor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 11: Shtoji Poshtë, Shtoji Lartë dhe Ada e Bunës.

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re, pas foshnjores “Solidariteti”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top