Sunday , July 21 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të martën, me 6 nëntor, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08 deri në 15 do të jenë: Krytha, Zenelajt, Kosiqi, Milla, Bojku, Këllezna, Ura e Mrrkotit, Dabaziqët, Fusha e Mrrkotit, Kalimani, Fraskanjeli, Amulli, Shtodra, Lisna Bore, Megjureçi dhe pompat për furnizim me ujë në Bunë.

Po ashtu shtohet se të martën sahatet e ri elektronik do të vendosen në këto lokacione:

– Katërkolla

– Kalimani

– Brajsha

– Cekajt

– Bulevardi Marshalli Tito

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top