Sunday , December 16 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info është njoftuar se të marten, me 24 tetor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë do të mbesin këto vendbanime:

– prej 13:00 deri në 14:00 – Totoshi (Mali i bardh)

– prej 14:00 deri në 16:00 – Pinjeshi

– prej 14:00 deri në 20:00 – Gjerana dhe Plazhi i madh

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top