Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan se të marten, me 12 shkurt, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Krruçi, vendbanimi tek restoranti “Stari Ulcinj”.
  • në periudhën prej orës 08 deri në 17: vendbanimet, Kodra, rruga e Kripores, Fusha e Ulqinit, Alumil, Gensha dhe të tjerët.

Shtohet se sahatet e ri elektronik të martën do të vendosen në këto lokacione:

  • Shënkoll
  • Shtoji poshtë dhe lartë
  • Plazhi i Madh
  • Zogaj
  • Vendbanimi i Banja Llukes
  • Pusi i Shtojit
  • Vendbanimi i Beogradit II

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top