Wednesday , October 16 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të martën, me 25 qershor, në periudhën prej orës 08:15 deri në 14:45, pa energji elektrike do të jetë qendra e Shtojit dhe vendbanimi mbas hotelit „Imperial“ në Shtoji e Poshtëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top