Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

Cedis: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të martën, me 19 nëntor, në periudhën prej orës 08 deri në 15, pa energji elektrike do të jenë: Gjonzat, Dragina, Sukubina, Kravari Poshtë dhe Lartë, Shtegvasha.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top