Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të martën, me 14 janar, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 16:30: Gjonzat, Sukubina, Dragina, Kravari Poshtë dhe Lartë, Shtegvasha, Fraskanjeli, Amulli, Shtodra dhe Lisën Bore.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: një pjesë e vendbanimit Krruç dhe një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top