Wednesday , September 30 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të martën, me 21 janar, në periudhën prej orës 08 deri në 15, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime: Dragina, Krruçi dhe vendbanimet poshtë marketit Idea dhe Mali i Bardhë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top