Thursday , December 3 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të martën, me 30 qershor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 07:30 deri në 18: Bratica Lartë, Krytha e Ulqinit, Krruçi dhe Ulqini i Moçëm
  • në periudhën prej orës 07:30 deri në 09: Mali i Bardh, Kodra, Braticë, Salç, Valdanos dhe Mavrian,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Kravari Lartë, Ada e Bunës, një pjesë e Gjeranave dhe rruga Spasoje Ivanoviq tek Kuqeviqët.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top