Monday , September 21 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të martën, me 15 shtator, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Krytha e Ulqinit dhe Kravari Naltë
  • në periudhën prej orës 08 deri në 12: Shtoji Poshtë dhe Naltë, Ada e Bunës
  • në periudhën prej orës 08:30 deri në 10:30: Gjerana dhe Pompa e Kripores
  • në periudhën prej orës 11 deri në 13: Vendbanimi Turistik Ferialni
  • në periudhën prej 11:30 deri në 15:30 – Plazhi Kopakabana
  • në periudhën prej orës 16 deri në 18 – Vendbanimi turistik Ada e Bunës

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top