Wednesday , October 21 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të martën, me 22 shtator, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 15, do të jenë këto vendbanime:

Kollomza Lartë dhe Poshtë

Shtoji Poshtë, tek autokampi “Tomi” dhe hoteli “Imperial” dhe

Zogajt.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top