Monday , March 8 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të martën, më 25 dhe 26 janar, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Rashtisha Lartë dhe Poshtë dhe Curanajt,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Megjureçi, vendbanimi mbas ndërtesës së MPB-së, tek Kroni i Ballos, Gjiri i Krruçit, vendbanimi Rana mbi tyrbe dhe rruga e Detarëve të Ulqinit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top