Saturday , July 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan për Portalin Ul-info se të martën, me 15 Maj, pa energji elektrike do të jenë:

– në periudhën prej orës 08:00 deri në 14:30: Shtoj (tek autokampi Toni)

– në periudhën prej orës 08:00 deri në 15:00: fshati Selitë

– në periudhën prej orës 08:00 deri në 18:00: Gaç, Pistullë dhe vendbanimi tek furra në Kodra

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top