Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info u njoftua se të martën, me 5 qershor, pa rrymë në periudhën prej orës 08:00 deri në 13:00 do të jenë një pjesë e vendbanimit Shtoj nga qendra në drejtim të Ishullit të Bunës, Reçi dhe Kodra e Dakajve.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top