Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të marten, me 17 korrik, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08:15 deri në 14:45, do të jenë Gjeranat, një pjesë e vendbanimit tek Suliqët dhe pas apartamenteve „Pasha“,

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top