Wednesday , January 22 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info njoftuan se të martën, me 11 dhjetor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 09: Rana (një pjesë e vendbanimit tek restoranti Hollegro) dhe Pinjeshi (një pjesë e vendbanimit tek hoteli Mediteran),

– në periudhën prej orës 08 deri në 14: Fillimi i Plazhit të Madh tek „Markusi“, Pompa e Gjeranave,

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Shtoji Poshtë dhe Lartë, Kollomza, Pistulla dhe Zogajt.

– në periudhën prej orës 09 deri në 10: një pjesë e vendbanimit Pinjesh tek ndërtesat ushtarake.

– në periudhën prej orës 09 deri në 12: Pinjeshi, një pjesë e vendbanimit tek përmendorja.

– në periudhën prej orës 09 deri në 13: Katërkolla, një pjesë e vendbanimit tek Kaleziqët.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top