Sunday , June 7 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info deklaruan se të marten, me 18 qershor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 15: Selita, Shasi, Gjonza, Draginë, Sukubinë, Shtegvash, Kravari Lartë, Kravari Poshtë, Fraskanjel, Amull dhe Lisnë Borë.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Shtoji Poshtë, vendbanimi tek hoteli “Imperial”.

– në periudhën prej orës 10 deri në 15: Shtoji Poshtë, Shtoji Lartë, Ada e Bunës, Reçi dhe Kodra e Dakajve.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top