Thursday , June 4 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E ULQINIT DHE TIVARIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të martën, me 15 janar, në periudhën prej orës 08 deri në 15 pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime: Krytha, Ura e Mrrkotit, Leskoci, Fusha e Mrrkotit, Dabeziqët, Kalimani dhe Megjureçi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top