Friday , February 22 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTEN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT DHE TIVARI

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info është njoftuar se të marten, me 23 janar, pa rrymë do të jenë:

– në periudhën prej 09 deri në 14: Kodrat dhe Kollomza poshtë

– në periudhën prej 09 deri në 13:30: Krruçi kah objekti “Idea”

– në periudhën prej në 11 deri në 15: Ura e Mrrkotit, Leskovci, Kalimani i vogël, Megjureç, Dabeziqët, Fusha e Mrrkotit.

-në periudhën prej orës 11 deri në 11: Krytha e Ulqinit dhe Krruçi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top