Thursday , May 24 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MARTEN PA RRYMË ULQINI DHE KRAJA

cedisPër shkak të punimeve të planifikuara në largpërçuesin 110 KV Tivar – Ulqin, të martën me 18 prill, në periudhën prej orës 08:00 deri në 18:00, pa furnizim me energji elektrike do të mbes e tërë zona e Komunës së Ulqinit dhe Ostrosit, njoftohet për Portalin Ul-info nga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS).

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top