Tuesday , June 22 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË HËNËN DHE TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDISNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, me 19 dhe 20 tetor, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 07:30 deri në 15:00, do të jetë Shtoji Poshtë nga autokampi „Tomi“ deri tek hoteli „Imperial“.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top