Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN DHE TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDISNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën dhe të enjten, më 14 dhe 15 janar, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 14: një pjesë e vendbanimit Kodra tek autoservisi Milenium,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Rana (Prroni), vendbanimi tek restoranti Bela Vista,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Megjureç

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top