Saturday , February 27 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN DHE TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën dhe të enjten, më 27 dhe 28 janar, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

Të mërkurën:

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Rashtisha Poshtë dhe Lartë, Curanajt,

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Megjureçi, vendbanimi mbas ndërtesës së Policisë, tek Kroni i Ballos, Gjiri i Krruçit, vendbanimi Ranë – mbi tyrbe, rruga e Detarëve të Ulqinit.

Të enjten:

– Në periudhën prej orës 08 deri në 15: Gjiri i Krruçit, Mëhalla e Re, rruga „Ymer Prizreni“.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top