Wednesday , July 8 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN DHE TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të mërkurën dhe të enjten, me 7 dhe 8 gusht, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

  • të mërkurën: në periudhën prej në 07:30 deri në 15: Shtodra
  • të enjten: në periudhën prej në 07:30 deri në 15: Shtodra
  • në periudhën prej 11 deri në 14: Brajshë, Kaliman, Curanajt, Llollajt dhe Rashtishë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top