Saturday , February 23 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN NJË PJESË E MADHE E ULQINIT PA RRYMË

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info kanë njoftuar se të mërkurën, me 14 mars, pa rrymë do të mbesin këto vendbanime.

– në periudhën prej orës 08:00 deri në 14:00: Një pjesë e Pinjeshit tek varrezet, tek hoteli Mediteran, Hollegroja dhe kampet e Jadranit.

– në periudhën prej orës 08:00 deri në 15:00: Krruçi, Krytha, Salçi, Valdanosi, Bratica, Mali i Bardhë.

– Në periudhën prej orës 08:00 deri në 18:00: Pistulla dhe Kollomza.

– Në periudhën prej orës 09:00 deri në 14:00: Brajshë, Rashtishë naltë, Rashtishë poshtë, Curanajt, Kalimani.

Në rast të kushteve të këqija klimatike punimet do të shtyhen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top