Friday , June 5 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN NJË PJESË E QYTETIT PA RRYMË

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të mërkurën, me 15 maj, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 09: Shtëpia e mallrave
  • në periudhën prej 09 deri në 09:30: Mëhalla e Re në drejtim të Totoshit dhe Fabrika e vjetër e vajit kah Jankoviqët.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top