Tuesday , March 31 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftohet se të mërkurën, me 24 tetor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14: Kollomza

– në periudhën prej orës 12 deri në 14: Plazhi i Madh, Gjerana, Shtoji Poshtë dhe Lartë dhe Ada e Bunës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top