Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) tha për Portalin Ul-info se të mërkurën, me 1 qershor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 18: Shtoji Poshtë, Maxho, Vëllazërim Bashkim, vendbanime Shënkoll dhe Nosha (ndëprerje afatshkurta në periudhën e përmendur),

– në periudhën prej orës 11 deri në 12: vendbanimi Katërkollë

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: vendbanimi Gjerana, zona mbrapa furrës “Evropa”, Kravari Poshtë, rruga Spasoja Ivanoviq tek Kuqeviqët dhe Shtegvasha.

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 09:30: Mali i Bardh, Kodra, Bratica, Salçi, Valdanosi, Mavriani, Krytha e Ulqinit dhe Krruçi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top