Friday , March 22 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info deklaruan se të mërkurën, me 17 tetor, pa energji elektrike do të jenë:

– në periudhën prej orës 8 deri në 14:45: një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re rreth foshnjores “Solidariteti”.

– në periudhën prej orës 09 deri në 13: Plazhi i Madh, Gjerana, Shtoji i Poshtëm dhe Lartë dhe Ada e Bunës.

– në periudhën prej orës 10 deri në 14: vendbanimi Kodra, tek shtëpizat

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top