Wednesday , May 22 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info thanë se të mërkurën, me 7 nëntor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Brajshë, Kaliman, Llollajt, Rashtisha Poshtë dhe Lartë.

– në periudhën prej orës 08 deri në 10: Furra e Bukës Krythë, Këllezna dhe Pompat në Këllezën.

Po ashtu, shtohet se nga e mërkura deri të premten sahatet e ri elektronik do të vendosen në këto lokacione:

– Selitë

– Rruga Omer Zuberoviq

– Kodra

– Braticë

– Totosh

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top