Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info u njoftua se të mërkurën, me 16 janar, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 12: një pjesë e vendbanimit Kodra mbi rrugën magjistrale për Katërkollë.
  • në periudhën prej orës 08 deri në 14: Krruçi Hija dhe Kravari nelt.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top