Friday , September 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan për Portalin Ul-info se të mërkurën, me 13 mars, pa energji elektrike, do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Braticë, Valdanos, Krytha e Ulqinit, Salçi dhe Krruçi.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Shtoji i epërm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top