Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të mërkurën, me 12 qershor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 14:45 – Shtoji Poshtë (Vendbanimi pas Kishës Katolike),

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Gjonza, Draginë, Sukubinë, Shtegvash, Kravari Poshtë dhe Naltë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top