Monday , September 21 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, me 5 gusht, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08:00 deri në 15:00 do të jenë: Gjonzat, Dragina, Sukubina, Kravari Poshtë, Kravari Naltë dhe Shtegvasha.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top