Thursday , October 22 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, me 30 shtator, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Shtoji Poshtë, tek autokampi Tomi dhe hoteli Imperial dhe Kollomza Poshtë.
  • në periudhën prej orës 08 deri në 12: Shtoji Poshtë dhe Naltë dhe Ada e Bunës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top