Tuesday , June 22 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, me 28 tetor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

  • në periudhën prej orës 09 deri në 14: Mali i Bardh dhe rruga “Vojo Llakçeviq” tek Fabrika e vjetër e vajit
  • në periudhën prej orës 08 deri në 14: Një pjesë e vendbanimit Gjerana mbas hotelit “Prego” dhe
  • në periudhën prej orës 10 deri në 14: një pjesë e vendbanimit Pinjesh rreth dhe poshtë Repetitorit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top