Thursday , June 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info është njoftuar se të mërkurën, me 25 Prill, pa rrymë do të jenë:

– në periudhën prej orës 08:30 deri në 14:30: Totoshi dhe një pjesë e vendbanimit Mali i Bardh

– në periudhën prej orës 09:00 deri në 14:45: Kllezna poshtë, kah Kurtoviqët.

– në periudhën prej orës 09:00 deri në 14:00 (përkohësisht): Mali i Bardh, Kodra, Braticë, Krytha e Ulqinit, Krruçi dhe Valdanosi

Sahatet e ri elektornik do të vendosen në këto lokacione:

24.04 – 27.04. në Krruç, ndërsa objektet ku do të vendosen sahatet do të jenë pa rrymë prej orës 08 deri në 18.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top