Sunday , February 17 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, me 4 korrik, pa rrymë do të jenë këto vendbanime.

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:30: Kampi çek dhe plazhi Safari me plazhet përreth

– në periudhën prej orës 08 deri në 17: zona e Katërkollës me fshatrat përreth.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top