Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT DHE MËRRKOTI

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftohet se të mërkurën, me 20 maj, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 08:00 deri në 15:00: një pjesë e qytetit tek tregu i gjelbër dhe një pjesë në drejtim të rrethrrotullimit – Mëhalla e Re.
  • në periudhën prej orës 07:30 deri në 17:00: Krytha tek Durakët, Ura e Mërrkotit, Leskoci, Dabeziqët, Fusha e Mërrkotit, Kalimani i Vogël dhe Megjureçi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top