Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT DHE MËRRKOTI

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të mërkurën, me 3 qershor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 18: Krytha (udhëkryqi), Krytha tek Durakët, Ura e Mërrkotit, Leskovci, Dabeziqet, Fusha e Mërrkotit, Kalimani dhe Megjureçi,

– në periudhën prej orës 08 deri në 14: Krruçi (gjiri)

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Kravari Poshtë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top